Усі напрямки

Галузеві рішення

Архітектура та будівництво

Архітектура та будівництво
BricsCAD є ідеальною платформою для розробки недорогих та ефективних рішень у сфері архітектурно-будівельного проектування в середовищі dwg, наприклад таких як CADprofi Архітектура. Для оформлення к...

Машинобудування

Машинобудування
BricsCAD являє собою не лише платформу для таких відомих додатків як Cadmech, але і самостійне рішення для машинобудівного проектування у форматі dwg. У BricsCAD активно розвивається такий функціона...

Інженерні мережі

Інженерні мережі
Для проектування внутрішніх та зовнішніх інженерних систем на платформі BricsCAD можуть використовуватися такі відомі додатки як CADprofi, АСПО-Прис, CADprofi, Инжкад та Аксон-Вент.

Інші додатки

Інші додатки
BricsCAD є платформою для розробників з усього світу. На даний момент для BricsCAD доступні вже більш ніж 400 додатків та ще 900 додатків знаходяться на стадії адаптації до BricsCAD.

Електрика і автоматика

Електрика і автоматика
BricsCAD так само може застосовуватися для проектування силових та слабкострумових електричних мереж, освітлення та ланцюгів автоматики, а також для проведення електротехнічних розрахунків. Користув...

Геоінформаційні системи

Геоінформаційні системи
BricsCAD успішно застосовується для проектування геоінформаційних систем за допомогою таких спеціалізованих додатків, як AcadTopoPlan, GeoCAD, GeoBL, GeoTools, Межевой план, ПроГео та інших.

Спочатку встановлюючи програму на комп'ютер, ви отримуєте весь перелік можливостей, які є індивідуальними для кожної з версій. Але ще існують BricsCAD додатки, які значно розширюють можливості користувача.

Ці встановлювані доповнення для BricsCAD розділені на декілька галузей: Архітектура та будівництво; Машинобудування; Інженерні мережі; Інструменти загального призначення; Ландшафт; Електрика та автоматика; Геоінформаційні системи.

Усі вищеперелічені BricsCAD розширення (або якщо комусь зручніше "додатки до BricsCAD" чи "приложения для Брикскад")допоможуть створити з оригінальної програми більше спеціалізовану та професійну версію.