Архітектура та будівництво

Архітектура та будівництво - Галузеві рішення

BricsCAD у архітектурно-будівельному проектуванні

BricsCAD є ідеальною платформою для розробки недорогих та ефективних рішень у сфері архітектурно-будівельного проектування в середовищі dwg, наприклад таких як CADprofi Архітектура. Для оформлення креслень згідно з нормами СПДС застосовуються додатки EffiCAD Tools або VetCAD++ .


Підходить вона не лише для професійних архітекторів, але і для любителів, які хочуть накреслити план майбутнього будинку.

СПДС для BricsCAD

Модуль для швидкого та якісного оформлення креслень відповідно до вимог стандартів системи проектної документації у будівництві.

ArmCAD

Модуль призначений для створення робочій документації, що відповідає вимогам усіх офіційних стандартів з обліком персональний переваг.

CADprofi Architectural

CADprofi Architectural - потужний додаток для розробки архітектурних креслень.

CAE Fidesys

CAE Fidesys дозволяє здійснити повний цикл міцнісного інженерного аналізу: завантаження та аналіз CAD-моделі, побудова розрахункової сітки, завдання навантажень та механічних властивостей матеріалу, вибір та налаштування МКE-вирішувача, розрахунок моделі, візуалізація результатів розрахунку.

Efficad Tools

Efficad Tools - це набір додаткових інструментів для створення проектної документації.

VetCAD++

VetCAD++ - набір утиліт для BricsCAD для автоматизації виконання та оформлення будівельної документації.

Гектор Проектировщик-строитель

Програмний комплекс призначений для розробки проектів організації будівництва (ПОБ), проектів виробництва робіт (ПВР), технологічних карт (ТК).

Кадет

Набір інструментів для швидкого та зручного створення і оформлення креслень.

Кадет - Майстер таблиць

Додаток призначений для автоматизації роботи з таблицями: створення, заповнення та редагування таблиць без необхідності будь-якого креслення.

СПДС Graphics

Додаток для розробки проектно-конструкторської документації у строгій відповідності з вимогами системи проектної документації у будівництві.

Якщо Вам необхідно постійно вирішувати різноманітні завдання проектування, то на сьогодні з ними з легкістю впорається світовий лідер альтернативних DWG САПР - BricsCAD. Ця програма перекладена 17 мовами та з великим успіхом застосовується у більш ніж 70-ти країнах світу. Постійно удосконалюючись, інноваційна програма BricsCAD стала кращим прикладом інтеграції прямого 3D моделювання з набором 2D функцій у форматі DWG.


Про важливість та ефективність BricsCAD говорить те, що такі "монстри", як концерни Volkswagen, Audi, Bosch, Hitachi, Metso, Siemens та багато інших гігантів повністю довіряють їй, давши високу оцінку сумісності, надійності та продуктивності. Може саме тому за останні роки значно підвищився їх прибуток.


BricsCAD на сьогодні не просто аналог AutoCAD. Це система автоматизованого проектування, що стала гідною та ефективною альтернативою найвищого рівня. Безліч інженерів високо оцінили зручність роботи цієї САПР. Такої ж думки дотримуються і фахівці близького та далекого зарубіжжя.


Грунтуючись на власних розробках, BricsCAD є унікальним продуктом та застосовується у багатьох країнах світу. Російськомовні користувачі забезпечені гарантованою технічною підтримкою. До усіх питань, пов'язаних із застосуванням BricsCAD, розробники відносяться з особливою увагою, тому відповіді на питання користувачі отримують на протязі одноїх доби. Оскільки робота над BricsCAD ведеться безперервно, з'являються нові виправлення, BricsCAD оновлюється кілька разів на рік, чим постійно підвищує свою ефективність. Чималу допомогу у поліпшенні програми надають і самі користувачі, до пропозиції яких компанія Bricsys завжди відноситься з особливою увагою.


Нова версія BricsCAD відмінно зарекомендувала себе при роботі з операційними системами Windows, Linux та Mac. BricsCAD буває в трьох версіях Classic, Pro та Platinum, які пропонують і пряме і параметричне моделювання.


Також не можна не відмітити гнучку політику ціноутворення та ліцензування, можливість підібрати оптимальне рішення, яке б підійшло кожній конкретній організації та відповідало її потребам.


BricsCAD - це також і програма для архітекторів, у якій цілком можливо накреслити план будинку і для цього абсолютно не потрібно які-небудь додаткові спеціалізовані програми. На цьому сайті у розділі завантажень Ви можете завантажити програму для креслення будинків.