Машинобудування

Машинобудування - Галузеві рішення

BricsCAD в машинобудівному проектуванні

BricsCAD являє собою не лише платформу для таких відомих додатків як Cadmech, але і самостійне рішення для машинобудівного проектування у форматі dwg. У BricsCAD активно розвивається такий функціонал, як листовий метал, моделювання складаннь, кінематичний аналіз та багато іншого. BricsCAD містить бібліотеку із понад 30'000 стандартних деталей (болтів, гайок, шайб, підшипників та інш.), які можна використовувати в якості компонентів складання. Революційний механізм прямого моделювання BricsCAD з урахуванням розмірних та геометричних обмежень дозволяє поєднати переваги систем прямого моделювання з системами на основі історії побудови. У BricsCAD ви можете працювати з будь-якою імпортованою 3D геометрією, а також форматами программ Catia, NX, Inventor, Pro Engineer, Solid Edge, Siemens PLM та ін.

CADMECH

Система Cadmech призначена для автоматизації проектування складальних одиниць та деталей на базі BricsCAD.

CADprofi Mechanical

CADprofi Mechanics - це потужне застосування для машинобудівного та будівельного проектування в середовищі BricsCAD.

Усі додатки на основі BricsCAD неодноразово доводили свою спроможність та функціональність, займаючи лідируючі місця у 2D та 3D. У нашій країні вже на цей день пропонується широкий спектр різних додатків в інженерній сфері, зокрема для машинобудування на ринку тривимірних САПР. Саме BricsCAD є найкращою системою серед усіх альтернатив AutoCAD. Не дивлячись на те, що на цьому ринку велика конкуренція, BricsCAD заслужено утримує лідерство, оскільки застосовується у багатьох галузях інженерії.


BricsCAD - це платформа для створення різних додатків. Якщо говорити детальніше, то BricsCAD з його BRX API це єдина у своєму роді альтернативна dwg-платформа, повністю відповідаюча AutoCAD ARX. Бездоганна сумісність BRX з ARX на рівні коду - це прекрасна можливість створювати свої додатки для BricsCAD, попередньо розроблені для AutoCAD. Все відбувається досить просто та потрібне лише перекомпіляція.


LISP API - є найефективнішим додатком на платформі BricsCAD. Викликає повагу і те, що вже зараз більше п'ятисот п'ятдесяти компаній зробили свій вибір та перенесли свої додатки на платформу BricsCAD. Більше 179-ти додатків комерційно доступні, що також важливо.


BricsCAD - це гармонійне поєднання безлічі якостей. Саме це є основним та затребуваним. Про це говорить постійно зростаюча база користувачів.


Підтримка розробників - основний момент філософії розробників та головний критерій успішного просування BricsCAD. Розробники додатків безкоштовно отримують увесь необхідний інструментарій та своєчасну цілодобову підтримку. Партнерські стосунки плюс виконані зобов'язання дорівнює Успіх.