Інженерні мережі

Інженерні мережі - Галузеві рішення

BricsCAD в проектуванні зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж

Для проектування внутрішніх та зовнішніх інженерних систем на платформі BricsCAD можуть використовуватися такі відомі додатки, як CADprofi, АСПО-Прис, CADprofi, Инжкад та Аксон-Вент. Усі ці додатки допоможуть накреслити інженерні схеми, не прикладаючи будь яких зусиль.

AKSON-vent

Програмний продукт AKSON-vent призначений для автоматизації проектування систем вентиляції, опалювання та трубопроводів.

CADprofi HVAC & Piping

CADprofi HVAC - це потужний додаток для проектування технічного обладнання будівель в середовищі BricsCAD.

EngProfil

Додаток для швидкої побудови подовжніх профілів по проектованій трасі будівництва.

Graphia Водоснабжение

Программа предназначена для проектирования внутренних систем водопровода и канализации, а также водяного пожаротушения с использованием пожарных кранов. В программе объединены расчетная и графическая часть раздела проектирования «Внутренний Водопровод и Канализация».

Graphia Отопление

Програма призначена для проектування системи внутрішнього опалювання будівель.

RainCAD

Програма автоматичного поливу для тих, хто працює у сфері ландшафтного планування.

SprinkCAD 3D

Програма призначена для розрахунку установок водяного пожежогасіння.

АСПО-ГАЗ

АСПО-ГАЗ призначений для розрахунку та проектування споруджуваних та реконструюємих газорозподільних систем низького, середнього та високого тиску.

АСПО-ВОДА

Програма призначена для розрахунку, проектування та експлуатації споруджуваних та реконструюємих інженерних мереж водопостачання міст та населених пунктів.

АСПО-ТЕПЛО

Програма призначена для розрахунку, проектування та експлуатації споруджуваних та рекоснтруюємих теплових мереж міст та населених пунктів.

ИНЖКАД

Додаток ИНЖКАД дозволяє проектувальникам різних спеціальностей здійснювати проектування усіх інженерних мереж на ділянці забудови.

ПС Профиль

Програма служить для проектування мереж теплопостачання та ГВС, газопроводу, водопроводу, телефонної каналізації, побутової та зливової каналізації, мереж методом ГНБ(ННБ), силових кабельних ліній, колекторів та байпасів.

Унікальний продукт DWG САПР - BricsCAD став безумовним лідером серед усіх, хто займається проектуванням. Справляючись з різними завданнями у багатьох галузях, BricsCAD з 3D моделюванням та набором 2D функцій у форматі DWG, став практично незамінним у проектуванні інтер'єру. BricsCAD оцінили багато інженерів в усьому світі.


Маючи велику кількість функцій, він став помічником для дизайнерів, які створюють всілякі інтер'єри. Кращі галузеві рішення - це застосування усієї палітри художніх смаків дизайнера в одному об'єкті.


Над створенням та поліпшенням платформи BricsCAD постійно працює міжнародне співтовариство розробників, які практикують свої знання у DWG додатках. Про це говорить те, що тепер існують додатки, розроблені спеціально для цивільного будівництва, геоінформаційних систем, машинобудівного та архітектурно-будівельного проектування, інтер'єру, ландшафту і таке інше.


Усі додатки для BricsCAD доступні та їх кількість постійно зростає. З кожним новим додатком розширюються можливості BricsCAD. Удосконалюючись, програма набуває все більш високого рівню, що робить BricsCAD цікавим для фахівців, працюючих з DWG форматом.


Ефективна робота неможлива без постійної технічної підтримки. У тому, що для цього продукту вона виконується на найвищому рівні, вже давно переконалися безліч користувачів у всьому світі, оскільки жодне питання, жодна пропозиція не залишилася непоміченою. Навіть якщо у користувача встановлена ознайомлювальна версія, він все одно отримає якісну та своєчасну технічну підтримку на протязі доби. Будь-який користувач, може не лише задати питання, а і додати свої пропозиції стосовно поліпшення продукту. Саме завдяки таким пропозиціям щокварталу виходить поліпшена оновлена версія платформи BricsCAD.