Інші додатки

Інші додатки - Галузеві рішення

Інші додатки

BricsCAD є платформою для розробників з усього світу. На даний момент для BricsCAD доступні вже більш ніж 400 додатків та ще 900 додатків знаходяться на стадії адаптації до BricsCAD.

3D-Constructor

3D-Constructor дозволяє створювати параметричні моделі корпусних меблів будь-якої складності. На підставі моделі меблів, можна формувати креслення, розраховувати вартість, формувати специфікацію, виконувати візуалізацію, готувати керуючі програми для верстатів з ЧПУ, обмінюватися даними з зовнішніми додатками.

Ассоль

Програмний комплекс для меблевих виробництв та підприємств легкої промисловості, що займаються проектуванням, моделюванням та розкроєм одягу, взуття, сумок.

BcadTools

BcadTools пропонує ряд AutoCAD-сумісних команд, які відсутні у BricsCAD, а також додаткову функціональність, наприклад LayerTools для управління шарами у кресленні.

Kitox Toolset

Додаток складається з групи наборів різних команд, що дозволяють полегшити та прискорити процес створення та редагування креслення.

Sofoco Tools

Sofoco Tools - корисні інструменти для тексту, поліліній, блоків і таке інше.

TangenTools

TangenTools - це простий у використанні безкоштовний додаток, який полегшує процедуру вставки 2D об'єктів (блоків та параметричних конструкцій) в поточне креслення.