Геоінформаційні системи

Геоінформаційні системи - Галузеві рішення

BricsCAD, як платформа для геоінформаційних систем

BricsCAD успішно застосовується, як платформа для геоінформаційних систем, включаючи такі рішення, як AcadTopoPlan, GeoCAD, GeoBL, GeoTools, Межевой план, ПроГео та інші.

AcadTopoPlan

Програмний продукт AcadTopoPlan створений з метою автоматизації процесів створення інженерно-топографічних матеріалів у середовищі CAD систем.

GeoBL

GeoBL - це додаток САПР для створення топографічних планів у масштабі 1:500 та 1:1000.

GeoTools

GeoTools - це додаток, що забезпечує зростання продуктивності при роботі у середовищі BricsCAD.

Kitox LG

Додаток для імпорту точок з текстового файлу та для управління даними.

Land F/X

Професійний DWG САПР додаток для розробки проектної документації у галузі ландшафтної архітектури.

SoftGeo

Цей пакет програм дозволяє працювати з геодезичними виконавчими зйомками у будівництві.

WS LANCAD

Додатковий набір функцій та інструментів для більш швидкого та зручного креслення, який розширює та доповнює можливості BricsCAD.

Межевой план

Програмний комплекс "Межевой план" розроблений для автоматизованого формування документів відповідно до наказу Мінекономрозвитку Росії від 24.11.2008 року №412. Представляє додаткове меню BricsCAD, яке формує розділи графічної частини межового плану у BricsCAD, а також розділи текстової частини в Microsoft Word.

ПроГео

Додаток ПроГео призначений для підготовки Межового Плану.

Топографічні умовні знаки

Модуль, який допомагає прискорити підготовку та створення топографічних планів масштабів 1:500 - 1:500000.

Розглядаючи усі можливості цієї інноваційної багатофункціональної системи, що дозволяє якісно вирішувати повний комплекс геоінформаційних завдань, хочеться відмітити гнучкість системи, за допомогою якої вирішуються завдання у різних галузях, де потрібен аналіз зведенної воєдино статистичної, земельної, муніципальної, адресної, демографічної, табличної та іншої інформації.


Геоінформаційні системи стають популярнішими та вже отримали поширення не лише в традиційних галузях, таких як сільське господарство, міське планування, екологія, кадастри, але і успішно застосовується практично в усіх комерційних структурах. Оскільки геоінформаційні системи покращують обслуговування клієнтів, це підвищує прибуток, особливо якщо комерційна організація залежить від аналізу геоінформації та поширенні інформації. Застосування системи надає істотні переваги, що важливо для усіх комерційних організацій. Крім того, геоінформаційні системи - це також і ефективний інструмент для доцільного вибору місця зон розміщення зовнішньої реклами, маршрутизації засобів доставки, торгівлі, рієлторської діяльності і таке інше.


Ті, хто займаються бізнесом, чудово розуміють, що основний успіх у плануванні, перемога над конкурентами та у процвітанні їх компанії безпосередньо залежать від своєчасної можливісті переглядати аналіз різноманітної інформації.


Дослідження, що проводилися в цій галузі, показали, що 80-90% загальних даних включають різні відомості, процеси та явища, які і являють собою геоданні.


Технологія географічних інформаційних систем - це одна з тих галузей, що активно розвиваються, на ринку сучасного програмного комп'ютерного забезпечення. Геоінформаційні системи - це відповіді на безліч питань, що виникають при роботі з клієнтами, а своєчасні відповіді - це процвітання вашого бізнесу в цілому.


При допомозі геоінформаційних систем вирішуються безліч завдань, що стоять перед бізнесменами, тим самим істотно підвищується ефективність. Для цього застосовуються як сучасні програмні продукти, що мають налаштування під конкретні завдання, так і готові спеціалізовані рішення у геоінформаційних системах, що забезпечують автоматизацію типових бізнес завдань.