Зустрічайте BricsCAD Shape

13.02.2018

Shape

Компанія Bricsys представляє новий інструмент концептуального моделювання BricsCAD® Shape. Він призначений для оптимізації роботи інженерів і архітекторів на етапі ескізного 3D проектування. BricsCAD Shape - найшвидший шлях для оформлення Вашого задуму і його презентації замовникам. А використання технології прямого моделювання дозволяє забезпечити високу точність побудов на рівні класичної САПР.

Ви також можете використовувати цю програму, як інструмент презентації в реальному часі. Shape пропонує користувачеві простий інтерфейс, для освоєння якого буде потрібно не більше 30 хвилин.

BricsCAD Shape - творчість без кордонів

Інтелектуальні інструменти Shape значно спрощують процес концептуального 3D моделювання і можуть бути використані для створення стін, перекрить і інших елементів будівельних конструкцій. За допомогою прямого моделювання Ви можете виконувати переміщення, з'єднання, витягування і видавлювання об'єктів. При цьому всі з'єднання стін формуються автоматично.

BricsCAD Shape включає все необхідне для презентації Ваших проектів. Програма містить бібліотеки матеріалів, текстур і готових 3D компонентів. Ви можете використовувати вбудовану колекцію дверей і вікон або створювати свої власні варіанти цих об'єктів. Для відображення Вашої моделі виберіть будь-який з доступних в Shape візуальних стилів.

Чим відрізняється BricsCAD Shape від інших продуктів?

BricsCAD Shape з самого початку роботи над проектом забезпечує точність побудов на рівні САПР. Незважаючи на зовнішню простоту призначеного для користувача інтерфейсу, в Shape застосовуються такі ж технології параметризації і прямого моделювання, які використовуються в BricsCAD Platinum. У Shape створюються твердотільні моделі, які, як і в BricsCAD BIM, зберігаються в стандартному форматі DWG.

На відміну від інших продуктів, в Shape забезпечується висока точність моделювання. Кожен створений елемент може бути змінений Вами в будь-який час. Ви можете відкрити Вашу концептуальну модель безпосередньо в BricsCAD BIM і продовжити її розробку без необхідності починати всю роботу заново. Це дозволить пройти весь шлях від концептуальної моделі до BIM і зберегти всі деталі Вашого проекту.

BricsCAD Shape прискорює процес створення BIM моделі

Процес створення BIM моделі починається з розробки 3D моделі в Shape і триває в 3D з можливістю отримання будівельної 2D документації з використанням кращих в світі інструментів для креслення. При цьому немає необхідності в додатковій конвертації і перетворенні файлів - Ви працюєте тільки з форматом DWG і використовуєте звичний для Вас інтерфейс.

Прощавай, ескіз. Хай живе форма!

Ви можете безкоштовно завантажити BricsCAD Shape! Все найнеобхідніше і нічого зайвого. Просто і доступно. Для того, щоб переконатися в цьому, Ви можете подивитися наші відео-уроки - "BricsCAD Shape за 30 хвилин”.Усі новини...