Global Industrie Awards обирає BricsCAD V18

11.04.2018


BricsCAD V18 отримав нагороду Global Industrie Awards в категорії «Висока продуктивність».

«Global Industrie Awards» - головний захід Франції в виробничому секторі. Нагородження проходило 27 березня 2018 року в Парижі. У церемонії взяли участь преса і велике число представників виробничого сектора Франції.

Компанія Bricsys, за підтримки CatalCAD (авторизований дилер BricsCAD в Греноблі, Франція), здобула перемогу в категорії «Висока продуктивність», яка була присуджена новій версії BricsCAD V18. Цією премією відзначаються інновації, які забезпечують значний приріст продуктивності праці проектувальника і ключових показників процесу проектування.

«Я завжди був упевнений, що ми переможемо, і ось, нарешті, це сталося! Bricscad V18 - це, безумовно, краща в своєму класі САПР з присутніх сьогодні на світовому ринку».

BricsCAD Platinum пропонує потужний інструментарій для прямого 3D моделювання з використанням вирішувача геометричних залежностей. Ця поєднання дає конструкторам свободу моделювання і в той же час точність, необхідну для створення складних механічних деталей і зборок. Bricsys представляє майбутнє формату .dwg, з комплексним підходом до робочих процесів в проектуванні. Всі ці можливості доступні в одному продукті на основі стандартного формату .dwg.

Обираючи BricsCAD V18 Platinum для моделювання механічних збірок Ви приймаєте правильне рішення! Дізнайтеся більше про можливості BricsCAD V18 для машинобудівної галузі.


Усі новини...