Вийшов BricsCAD V18 для Linux!

16.04.2018


Вийшов BricsCAD V18 для Linux!


Реліз BricsCAD V18 є майбутнім формату .dwg завдяки широким можливостям традиційного проектування, машинобудівного конструювання та інформаційного моделювання будівель (BIM). І все це в одному продукті і тепер доступний для користувачів Linux. Висока швидкість порівняння креслень, можливість їх злиття дсотупном користувачам BricsCAD завдяки використанню сховища. Вдосконалений інтерфейс, новий віджет Маніпулятор і унікальне квадро-меню, значно підвищать комфортність Вашої роботи. BricsCAD V18 для Linux надає доступ до метаданих креслення з використанням Провідника по кресленнях, нової панелі Оглядач креслення, Диспетчера шарів і панелі Структура.
Подробно о 2D/3D возможностях BricsCAD V18


BricsCAD BIM - Інформаційне моделювання будівель


Весь шлях від розробки ескізу до створення повноцінної BIM моделі ви зможете легко пройти завдяки BricsCAD BIM. Використання штучного інтелекту в BricsCAD BIM спростить Вашу роботу з інформаційного моделювання будівель. BricsCAD BIM автоматично классіфікацірует елементи BIM моделі, включаючи визначення категорії їх просторового планування. Для кожного приміщення визначаються його 3D кордону і розташування. Всі лінійні твердотільні об'єкти можна автоматично класифікувати як колони, балки, труби, повітроводи і т.д. За допомогою V18 Ви зможете створювати повністю параметризовані вікна, створювати сходи і навісні стіни. Розширені можливості імпорту IFC та інструменти вилучення даних спрощують обмін інформацією між різними процесами BIM моделювання.

Всі нові можливості BricsCAD V18 Linux!


Ви можете ознайомитись з можливостями BricsCAD, BricsCAD BIM, BricsCAD Sheet Metal і Communicator, завантаживши безкоштовну ознайомчу версію програми на сайті bricscad-ukraine.com.ua.Усі новини...