Вийшла нова версія BricsCAD - V17.2.13 - для Mac OS X

08.09.2017Ті з вас, хто знайом з BricsCAD, знають, що наша САПР є кроссплатформенною і може використовуватися на будь-якій операційній системі - Windows, Linux або OS X.

Коли ви в останній раз помічали вихід проміжної версії будь-якого програмного забезпечення? Чи ви не пам'ятаєте? Зверніть увагу на цей випуск BricsCAD для Mac!


Спробуємо озвучити значний перелік нових можливостей

Користувачам BricsCAD BIM припаде до смаку команда BIMPATCH, по суті - унікальне доповнення до набору інструментів BIM. Ви можете створювати деталізовані 2D види за допомогою BIMPATCH і пов'язувати їх з вихідною 3D-моделлю будівлі. При оновленні видів і розрізів BricsCAD виконає порівняння оновленого перетину і обраного прямокутного фрагмента з перетином, яке було на момент створення цього фрагмента. При наявності змін відредагований користувачем фрагмент збережеться, але його рамка буде виділена червоним кольором. При відсутності змін збережеться відредагований користувачем фрагмент.


Команда DIMBREAK створює розрив розмірних і виносних ліній в місцях їх перетину з іншими об'єктами. З'явилося кілька нових властивостей геометричних об'єктів, які відображаються на панелі «Властивості». Крім того, ці нові властивості також можуть бути вилучені у зовнішній файл. Також, невикористовувані фільтри шарів можна вимкнути, щоб збільшити продуктивність відкриття файлу, а нове діалогове вікно PROXYINFO попереджає вас про наявність проксі-об'єктів в поточному кресленні. Нарешті, видові вікна простору листа тепер можна легко повертати незалежно від того, обрізані вони чи ні. І це далеко не все нові функції BricsCAD…


Просте налаштування квадро-меню

Коли справа доходить до геніальних функцій призначеного для користувача інтерфейсу, складно уявити щось краще, ніж квадро-меню в BricsCAD. BricsCAD відстежує і навіть передбачає ваші дії, відображаючи кілька рекомендованих команд. В останній версії BricsCAD для Mac OS X настройка квадро-меню повністю істотно спрощена, тепер ви можете адаптувати його під себе за допомогою перетягування або звичайною настройки натискання правою кнопкою миші. Ви можете створювати користувацькі конфігурації квадро-меню для кожного використовуваного робочого простору BricsCAD.

Більш того - нові команди листового металу допоможуть вам розділити межі і автоматично додати 3D-залежності для деталей з листового металу. Команда XFACES дозволяє витягувати набір граней 3D тіла або поверхні зі створенням нових 3D поверхонь.


Ми ще нічого не сказали про перлік покращень ...

... і їх багато! При побудові перетинів BIM об'єкти тепер розміщується на шарах, відповідних назв матеріалів і композитів, які використовуються твердими тілами. Поліпшено можливості прямого моделювання. Діалогове вікно ПОШУК І ЗАМІНА ТЕКСТУ підтримує клавіші Alt. Крім того, можливості роботи з «ручками» 2D об'єктів розширені за допомогою нової системної змінної. Завдяки удосконаленням графічної системи попереднє виділення 2D-об'єктів до 5 разів швидше. Для користувачів BIM стане помітним значно поліпшений імпорт IFC. У V17.2 растрові зображення в режимах 3D візуальних стилів оновлюються набагато швидше. Істотно підвищена продуктивність розрахунку прихованих ліній для об'єктів з високою щільністю геометричних елементів і великими значеннями координат. Для розробників додатків ми додали нові настройки MTFLAGS, з якими ви можете експериментувати, щоб підвищити продуктивність BricsCAD. Команда PrintAsPDF тепер підтримує попередній перегляд.


Ознайомтеся з примітками до випуску

Якщо ви хочете дізнатися більше, перейдіть на сторінку завантаження і виберіть посилання «Примітки до випуску». Якщо ви є чинним користувачем BricsCAD V17 на Mac OS X, цей випуск оновлень саме для вас. Тому все, що вам потрібно зробити, це ввести свою адресу електронної пошти і завантажити BricsCAD.

Ми ставимо за основу підвищення продуктивності Вашої роботи. Ми безперервно, день у день, працюємо над вдосконаленням BricsCAD. Запам'ятайте: якщо ви віддаєте перевагу Mac, BricsCAD - краще рішення для Вас!

 Усі новини...