Стислий огляд конференції Bricsys 2017

03.11.2017


24-25 жовтня в самому серці Парижа, всесвітньо відомому Луврі, пройшла чергова міжнародна конференція Bricsys 2017. Цього разу формат конференції дещо відрізнявся від попередніх, оскільки відвідати конференцію мали можливість не тільки партнери, розробники і корпоративні клієнти, але і рядові користувачі, які побажали отримати інформацію про майбутнє BricsCAD і формату dwg з перших рук.

Традиційно перший день конференції, орієнтований на партнерів і розробників, відкрив генеральний директор компанії Ерік Де Кайзер. Він підкреслив, що серед пріоритетів Bricsys одним з основних залишається тісний контакт з розробниками додатків, завдяки чому екосистема BricsCAD включає сотні галузевих рішень для вирішення завдань з десятків галузей. Яскравим прикладом важливості цього процесу був виступ Пітера Ван Дер Вейде, віце-президента Hexagon PPM CADWorks & Analysis Solutions по Європі і Африці, компанії з Тримільярдною виручкою за рік, що пропонує рішення для проектування об'єктів промисловості та суднобудування. Як ми вже писали раніше, рішення CADworx на платформі BricsCAD з'явилося у квітні поточного року. Результат виявився вражаючим: за словами Пітера Ван Дер Вейде, 90% нових користувачів CADWorx вибирають версію для BricsCAD.

Другим днем конференції диригував Дон Стримбу, нове обличчя в Bricsys. До приходу на посаду віце-президента Bricsys з комунікацій, Дон 20 років працював в AutoDesk, а потім керував розвитком бізнесу в компанії Techevate, провідному реселера Bricsys в США. Невимушена манера спілкування в перервах, що супроводжувалась активною жестикуляцією, привертала увагу слухачів не менше, ніж основні доповідачі, а їх, до речі кажучи, було чимало. Ханс Де Бакер, глава розробки BricsCAD, продемонстрував нові можливості базової платформи, деякі з яких, до слова сказати, не мають аналогів у світі. Ні, мова не про BIM або листовий метал. Замість сліпого наслідування AutoDesk, BricsCAD розширює можливості формату dwg, додаючи ряд революційних змін.

Дмитро Ушаков, Олексій Казаков, Ілля Татарников розповіли про нові можливості в напрямку машинобудівного проектування (MCAD) і проектування виробів з листового металу (SheetMetal).

Кевін Сеттлмайр, колись стояв біля витоків Revit, а нині є партнером Bricsys в області BIM, розповів про новинки BricsCAD BIM в версії 18. Його доповідь показала, що відтепер можна сміливо стверджувати про початок етапу прямої конкуренції BricsCAD BIM з Revit.

Більш докладно про нововведення ви можете дізнатися на блозі Bricsys та зі статті Дмитра Ушакова.Усі новини...