Вийшла нова версія BricsCAD V18!

23.11.2017


Традиційне проектування, машинобудування і BIM - все це BricsCAD V18З виходом BricsCAD V18 найкраща в світі САПР стала ще краще.

Компанія Bricsys відкриває майбутнє формату .dwg з великими можливостями традиційного проектування, машинобудівного конструювання та інформаційного моделювання будівель (BIM). Це все в одному продукті, що використовує стандартний формат .dwg. Першою значною зміною в технології .dwg за 35 років стало використання сховища, який пропонує високу швидкість порівняння креслень, а також можливість їх злиття.


Вдосконалений інтерфейс, включаючи новий віджет Маніпулятор, значно прискорить вашу роботу і зробить її більш комфортною. BricsCAD V18 забезпечує доступ до метаданих креслення за допомогою оновленого Провідника по кресленнях, нової панелі Оглядач креслення, Диспетчера шарів і панелі Структура.


Інформаційне моделювання будівель BIM

З BricsCAD BIM ви з легкістю зможете пройти весь шлях від розробки концептуального ескізу до створення повноцінної BIM моделі. Використання технологій штучного інтелекту в BricsCAD BIM значно спростить Вашу роботу.


BricsCAD BIM дозволяє автоматично класифікувати елементи BIM моделі, включаючи визначення категорії їх просторового планування. Для кожного приміщення визначаються його 3D кордон і положення в будівлі. В V18 лінійні твердотільні об'єкти можуть бути автоматично класифіковані як колони, балки, труби, повітроводи і т.д .


Для 3D моделювання додана можливість створення повністю параметризованих вікон на основі будь-якого замкнутого контуру. Параметричні масиви забезпечують гнучкість при побудові сходів і навісних стін. Розширені можливості імпорту IFC та інструменти вилучення даних значно підвищують швидкість обміну інформацією між різними процесами BIM моделювання.


Машинобудівне проектування

Унікальні технології прямого 2D моделювання та широкі можливості застосування залежностей і параметризації забезпечують Вам повну свободу і високу точність при моделюванні деталей і механічних збірок.


Параметричні масиви і таблиці параметрів заощадять Ваш час при створенні сімейств 2D і 3D деталей. V18 дозволяє швидко і просто створювати проектну документацію з використанням інструментів BricsCAD Platinum, а система розробки виробів з листового металу стала ще простіше. Створення деталей з листового металу "з нуля" або на основі існуючих твердих тіл, включаючи об'єкти, отримані в результаті імпорту з інших САПР.


BricsCAD Communicator дозволяє імпортувати деталі і сборки з інших САПР, включаючи інформацію, необхідну для виробництва продукції (PMI). Експорт даних в різні формати САПР за допомогою Communicator розширює Ваші можливості з организації спільної роботи проектувальників і виробників в усьому світі.


Версія BricsCAD V18 для Windows доступна для завантаження. Вихід версій для інших операційних систем очікується найближчим часом.


Придбати BricsCAD V18


Завантажити безкоштовну 30-денну версію BricsCAD V18Усі новини...