Настала пора BricsCAD BIM

Продовжуємо цикл заміток з блогу Дона Стрімбу, САПР-аналітика із США.Чекаєте, коли BIM стане доступним?


Муки очікування доступної Системи інформаційного моделювання будівель практично закінчилися. Хочете вже зараз ознайомитися з майбутнім BIM? Немає необхідності чекати, оскільки модуль BricsCAD BIM вже доступний для BricsCAD V17 Platinum, і Ви можете вже сьогодні завантажити його на сайті www.bricacad-ukraine.com.ua. У стилі компанії Bricsys пропонувати користувачам познайомитися з особливостями BIM в ознайомлювальному режимі. Чи багато інших постачальників САПР роблять це для своїх клієнтів? На мій погляд, це дуже хороша манера ведення бізнесу.

Чим примітний BricsCAD BIM?


На стадії концептуального проектування BricsCAD BIM пропонує Вам інтуїтивний спосіб створення моделі. Завдяки використанню технології видавити/витягнути в твердотілому моделюванні, Ви можете створити свою модель досить швидко і точно. Інструмент штучного інтелекту, вбудований у BricsCAD, автоматично розпізнає стіни, колони, балки та інші будівельні елементи конструкції.


Після створення моделі користувачеві будуть доступні прості інструменти додавання деталей до існуючої моделі, інтегровані у BricsCAD. При цьому немає необхідності при внесенні змін починати побудову наново, Ви можете в міру необхідності просто додавати до Вашої моделі нові деталі. У міру того, як розвиватиметься модель, Ваші доробки синхронізуватимуться з базою даних BIM, а також в міру необхідності генеруватимуться звіти. Та якщо виникне необхідність створення проектно-кошторисної документації, у Вас у наявності вже повнофункціональна креслярська 2D програма - BricsCAD - працююча в звичному .dwg форматі. Необхідно внести зміни у Ваш проект? Немає проблем. BricsCAD BIM попереджатиме Вас про будь-які зміни у проекті, які можуть вплинути на Вашу проектно-конструкторскую документацію.

Як щодо сумісності з іншими програмами?


"А як щодо сумісності з іншими різними системами? Як я можу обмінюватися даними з BricsCAD BIM з моїм MEP партнером, або моїм інженером-будівельником"? BricsCAD BIM підтримує повноцінний IFC-формат імпорту та експорту файлів, так що Ви зможете поділитися своїми BIM-моделями та тісно працювати з іншими колегами. Це величезна перевага, а якщо говорити про хмару зберігання даних - Ви можете використовувати сервіс Chapoo, об'єднавши свою віртуальну команду у будь-який день та у будь-який час дня і ночі, що знаходиться у будь-якій точці світу.


Не чекайте. Спробуйте BricsCAD BIM прямо зараз.