BricsCAD BIM - найкраща альтернатива Revit!

Продовжуємо цикл заміток з блогу Дона Стрімбу, САПР-аналітика із США.Шукаєте альтернативу Revit? BricsCAD BIM - найкраща альтернатива Revit!


Хто Ви? Ви - користувач AutoCAD®, працюючий також з продуктами для створення конструкторської документації. Ви готові пізнати усю потужність справжнього інструменту для інформаційного моделювання будівель, але переконані, що не хочете мати справу з дорожнечею та складністю Autodesk® Revit®. Чом би Вам не розглянути альтернативу цьому програмному продукту? Для Вас дуже важлива повнота цифрового представлення Ваших проектів, але у Вас зовсім немає часу. Ви можете відтворювати найкращі ідеї, проте Вам набридли нескінченні зміни вимог замовника! Ви зараз думаєте саме так, чи не так?

Начебто все просто, проте Ви не готові витрачати свій час, сили та усю літню відпустку на придбання та вивчення нового програмного забезпечення. Даний процес навчання занадто складений. Ви не до кінця розібралися в усіх перевагах навіть після придбання Revit. Цей продукт доступний тільки у складі архітектурного та інженерно-будівельного програмного комплексу, що надається компанією у тимчасове користування. Більше того, ціна Revit є найбільшою перешкодою для використання цього продукту у сфері малого бізнесу.

Могли б Ви припустити, що альтернативою Revit буде BricsCAD Platinum BIM? Повірте, Ви залишитеся з нами надовго.


Уявіть собі інструмент, який дозволяє створювати концептуальні 3D моделі з легкістю SketchUp, з автоматичною класифікацією типових елементів моделі - стін, колон, балок та інших будівельних компонентів. Ви можете просто додавати деталі та інформацію у модель за допомогою простих інструментів, інтегрованих у BricsCAD. По мірі додавання елементів, база даних BIM завжди синхронізуватиметься з Вашою моделлю, надаючи можливість створювати звіти тоді, коли Вам це необхідно.


І коли Ви приступите до створення конструкторської документації BricsCAD надасть для Вас усі добре знайомі функції редагування, які б Ви могли чекати від системи розробки креслень. І що найголовніше, усе це відбувається в 100% AutoCAD-сумісному форматі DWG з підтримкою повноцінного формату імпорту та експорту файлів IFC для зручності взаємодії з Вашими колегами.


Що робити далі? Все просто. Завантажте 30-денну безкоштовну пробну версію BricsCAD Platinum, та розпочніть роботу з кращої на сьогодні альтернативою Revit!