Що таке BricsCAD

BricsCAD - вибір професіоналів

BricsCAD - це світовий лідер альтернативних DWG САПР, який дозволяє з легкістю вирішувати будь-які завдання проектування на найвищому професійному рівні. Програма BricsCAD перекладена 17 мовами та використовується у 70 країнах світу. Такі найбільші концерни як Siemens, Audi та Volkswagen довіряють BricsCAD та належним чином оцінили його надійність, продуктивність та сумісність. Що таке BricsCAD вже знають і на території України та Росії.Технічна підтримка

Якісна та оперативна технічна підтримка просто незамінна для ефективної роботи. Висококласна технічна підтримка - предмет особливої гордості користувачів BricsCAD. Ви можете бути впевнені на 100%, що кожен Ваш запит буде оброблений службою підтримки і Ви гарантовано отримаєте відповідь не пізніше наступного робочого дня. Раз на квартал виходить оновлена версія BricsCAD, яка окрім нових функцій містить також доробки та виправлення за запитами користувачів.


Кожен користувач BricsCAD, включаючи користувачів ознайомлювальної версії, забезпечений реальною технічною підтримкою у будь-якій точці земної кулі.Додатки до BricsCAD

BricsCAD є платформою міжнародного співтовариства розробників DWG додатків. Cотні розробників додатків використовують широкі можливості прикладного програмування BricsCAD (LISP, SDS, COM, NET, VBA, ARX (BRX)) для портування своїх продуктів, які були доступні раніше тільки для AutoCAD, на платформу BricsCAD.


Додатки для BricsCAD охоплюють усі основні сфери проектування, такі як архітектурно-будівельне проектування, цивільне будівництво, машинобудівне проектування та геоінформаційні системи. Сотні тисяч користувачів по всьому світу використовують додатки на платформі BricsCAD.


Кількість доступних додатків для BricsCAD безперервно збільшується. Кожен новий додаток розширює можливості BricsCAD і виводить його на новий професійний рівень, роблячи цю програму все більш функціональною.