Переваги BricsCAD


Характерні для BricsCAD переваги дозволяють позиціонувати дану САПР, як універсальний інструмент проектувальника, вирішуючий основні завдання проектування в єдиному середовищі без додаткових фінансових витрат та зайвих витрат часу. А високий рівень сумісності BricsCAD з іншими DWG САПР дозволяє підприємствам брати участь у розробці найбільших проектів спільно з іншими проектними організаціями без необхідності конвертації файлів та придбання їншого ПЗ.


Єдина DWG платформа для CAD, MCAD и BIM

Головною перевагою BricsCAD є можливість використання BricsCAD в єдиному форматі .dwg як для 2D креслення, так і для 3D моделювання без використання додаткових програм та конвертації даних.

Кросплатформність

Наявність версій для Windows, Linux, Mac. Єдиний ліцензійний ключ для всіх операційних систем, що дозволяє при необхідності легко перейти з однієї платформи на іншу.

Доступна ціна та гнучка ліцензійна політика

Ціна від 395 євро, що складає 14% ціни AutoCAD. Можливість оновлення до останньої версії. Відсутність обов'язкової підписки. Постійна ліцензія без обмеження строку дії.

Інтеграція з хмарним сервісом Bricsys 24/7

Обмін кресленнями з колегами та замовниками, коментування та перегляд креслень в хмарі шляхом інтеграції з хмарним сервісом Bricsys 24/7

Технічна підтримка.

Краща в індустрії технічна підтримка. Гаряча лінія підтримки по телефону. Гарантована відповідь не пізніше наступного робочого дня. Сотні позитивних відгуків від клієнтів про якість технічної підтримки BricsCAD. Безкоштовне навчання від 5 ліцензій за допомогою мережі Інтернет.

Сумісність API.

Широкі можливості прикладного програмування LISP, COM, NET, VBA, ARX (BRX) з підтримкою існуючих додатків для AutoCAD. Для BricsCAD доступні більше 900 міжнародних та більше 50 російськомовних галузевих CAD додатків.

Низькі вимоги до системи, висока швидкість завантаження

Для роботи з BricsCAD Вам не потрібно мати парк найсучасніших комп'ютерів. Завантаження програми та файлів, включно файли з великими растрами, відбувається значно швидше ніж у AutoCAD.

Всесвітня популярність

BricsCAD перекладений 17 мовами та успішно використовується більш ніж у 70 країнах на 5 континентах світу. BricsCAD - САПР №1 у світі після AutoCAD. Технологіям BricsCAD довіряють такі клієнти як Audi, Volkswagen, Hyundai, Siemens, Metso та багато інших.