BricsCAD для Linux

Навіщо потрібний BricsCAD для Linux?


Популярна програма BricsCAD, яка є лідером серед альтернативних dwg САПР платформ, вже давно доступна також і користувачам безкоштовної ОС Linux. У багатьох користувачів виникає резонне питання, навіщо ми випустили BricsCAD для цієї операційної системи?! Постараємося розібратися в цьому питанні.Можливості Bricscad для Linux

Остання версія BricsCAD V16 для Linux дозволяє безпосередньо працювати з форматом DWG в наступних дистрибутивах Linux: Ubuntu, Fedora та OpenSuse. Робота в інших системах Linux також підтримується, але не гарантується.


Функціональні можливості версії під Linux повністю співпадають з можливостями BricsCAD для Windows. BricsCAD для Linux має такий саме потужний інструментарій для вирішення повсякденних завдань будь-якого виду проектування.


Уперше розробники додатків для AutoCAD на LISP, ADS/SDS та ARX мають можливість перенести свої додатки під Linux та платформу BricsCAD, оскільки BricsCAD дозволяє просто перекомпілювати існуючі додатки без правки коду. Завдяки використанню бібліотек Open Design Teigha версії V3.6, користувачі Linux зможуть помітити істотний приріст швидкості роботи та продуктивності операцій в BricsCAD для Linux.


Якщо згадати про безкоштовність ОС Linux, то відповідь стає очевидною. Устаткування сотень робочих місць САПР безкоштовною ОС Linux дає можливість організаціям заощадити істотні грошові кошти, купуючи лише ключ BricsCAD, що особливо актуально в ситуації економічної нестабільності.Пряме 3D моделювуання

Довгий час користувачі Linux не мали доступу до інженерного програмного забезпечення професійного рівня. І уперше в історії САПР ми зруйнували цю образливу традицію. Відтепер користувачі Linux отримали можливості прямого 3D моделювання на своїй платформі. Підвищити зручність використання прямого моделювання допоможе квадро-меню, яке дозволяє створювати та редагувати 3D моделі за допомогою мінімальної кількості кліків.


Крім того, для користувачів Linux стала доступна інноваційна технологія варіаційного прямого моделювання, яка дозволяє змінювати геометрію зберігаючи повний контроль закладеної конструктивної концепції у вигляді набору тривимірних геометричних та розмірних обмежень. Крім того BricsCAD для Linux може самостійно розпізнавати обмеження між гранями, ребрами та вершинами моделі твердого тіла. Цей функціонал може значно прискорити процес внесення змін до моделі.