Програма для креслення BricsCAD

Що можна креслити в BricsCAD?


BricsCAD - це програма для креслення, яка широко використовується, як платформа для створення проектів з використанням як 2D, так і 3D графіки. Нині вона займає одне з лідируючих місць на світовому ринку DWG САПР, виступаючи головним конкурентом дорожчої платформи AutoCAD.


І якщо спочатку BricsCAD був простою програмою для креслення на комп'ютері та застосовувався, здебыльшого, як альтернатива AutoCAD LT, то тепер це повноцінна потужна САПР платформа, яка об'єднує звичний набір базових функцій з розширеним набором інструментів 2D креслення та прямого 3В моделювання. При цьому можливості BricsCAD максимально наближаються до можливостей повної версії AutoCAD, а в деяких випадках є унікальними і недоступними ні в одній з інших сучасних САПР.


Нині, завдяки широким можливостям BricsCAD та працюючим спільно з ним більше 400 додаткам, ця графічна система застосовується як професійна програма для креслення в сферах архітектурно-будівельного, машинобудівного, електротехнічного проектування, створення креслень інженерних систем, ГІС та інших проектів.


BricsCAD - це, одночасно, і проста програма для креслення, в якій зможе працювати комфортно навіть початкуючий користувач, і потужна графічна система, яка надає розширені можливості креслення для професіоналів, що мають значний досвід проектування з використанням САПР. Щоб переконатися в цьому Ви можете безкоштовно завантажити програму для креслення з нашого сайту!