Налашутвання BricsCAD. Реєстр

Продовжимо дослідження тонкощів налаштування BricsCAD. (Початок тут)


Отже, розглянемо детальніше структуру та спосіб зберігання інформації стосовно параметрів BricsCAD.


Нижня частина вікна параметрів в першу чергу адресована IT- фахівцям, і дає вичерпну інформацію про необхідний параметр. Як уже згадувалося, системні змінні у BricsCAD можна умовно розділити на дві категорії за місцем зберігання. Деякі з них зберігаються у реєстрі, та їх область поширення і застосування - це робоче місце користувача. Інші зберігаються у тілі dwg- файлу, і їх область поширення - поточний документ незалежно від конкретного робітника місця.


На цьому етапі нас цікавить перша категорія. Ці змінні помічені відповідним значком і словом "Реєстр".Відкрийте редактор системного реєстру, перейдіть e гілку


[HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/Bricsys/Bricscad/V16x64/ru_RU/Profiles/Default/Config],


і відшукайте параметр з таким же ім'ям та значенням. Якщо змінити значення цього параметра у реєстрі (важливо, щоб BricsCAD при цьому не був запущений), то при наступному завантаженню BricsCAD використовуватиметься вже нове значення.Як правило, певний набір параметрів необхідно встановлювати на кожному робочому місці у рамках усього підприємства або окремого підрозділу, та, у ряді випадків, періодично змінювати. Це можуть бути як параметри, що стосуються інтерфейсу та зовнішнього вигляду, так і параметри роботи системи, приміром, шлях до каталогу автозбереження, шлях зберігання зовнішніх посилань, шлях до каталогів шаблонів та інше. В той самий час, ряд параметрів є специфічним для користувача, та їх значення бажано не змінювати при централізованому налаштуванні BricsCAD. Іншими словами, наш файл налаштувань повинен містити тільки ті значення змінних, зміна яких нам потрібна.

Спершу виконаємо експорт усієї гілки реєстру


[HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/Bricsys/Bricscad/V16x64/ru_RU/Profiles/Default/Config],


та отримаємо на виході ось такий файл:Після відшукаємо у тілі цього файлу потрібні нам параметри та винесемо їх в знову створений текстовий файл (після його наповнення слід змінити розширення .reg). Після перенесення усіх потрібних параметрів файл налаштувань може виглядати таким чином:Надалі імпорт цих налаштувань може бути виконаний вручну, подвійним кліком по файлу реєстру, або із скрипту, за допомогою конструкції "reg import settings.reg".


Далі буде...