BricsCAD Shape

Що таке BricsCAD Shape?

BricsCAD Shape - це новий безкоштовний інструмент концептуального моделювання, розроблений компанією Bricsys. Він призначений для оптимізації роботи інженерів і архітекторів на етапі ескізного 3D проектування. BricsCAD Shape - найшвидший шлях для надання реальних форм Вашим ідеям і створення презентаційної моделі майбутнього проекту.


BricsCAD Shape - бесплатный инструмент концептуального моделирования


BricsCAD Shape - творчість без кордонів

BricsCAD Shape - це зручна платформа для створення презентацій Ваших проектів. Програма містить бібліотеки матеріалів, текстур і готових 3D компонентів (меблі, люди, елементи ландшафту, транспорт). Крім того, Ви можете використовувати вбудовану колекцію дверей і вікон або створювати свої власні варіанти цих об'єктів. Для відображення моделі може бути обраний будь-який з доступних в Shape візуальних стилів.


Використовувані в Shape інтелектуальні інструменти моделювання спрощують створення 3D моделей. Багатофункціональний інструмент "Форма" може бути використаний для створення стін, перекриттів і інших елементів будівлі. Можливості прямого моделювання дозволяють застосовувати до створюваних елементів операції переміщення, з'єднання, видавлювання і витягування.


Интерфейс BricsCAD Shape


Головні переваги BricsCAD Shape

Однією з головних особливостей програми є простота інтерфейсу користувача. Для освоєння BricsCAD Shape буде потрібно не більше 30 хвилин. Але незважаючи на зовнішню простоту, Shape використовує програмне ядро ​​BricsCAD і дозволяє вже з самого початку роботи над проектом забезпечити високу точність моделювання на рівні точності повнофункціональних САПР. У BricsCAD Shape застосовуються такі ж технології параметризації і інструменти прямого моделювання, які використовуються в BricsCAD Platinum. А створювані в Shape твердотільні моделі, як і в BricsCAD BIM, зберігаються в стандартному форматі DWG.


Розроблена в Shape концептуальна 3D модель складається зі стандартних ACIS тіл BricsCAD. Вона може бути відкрита безпосередньо в BricsCAD BIM з виконанням автоматичної класифікації елементів будівлі і використана для подальшого редагування та отримання повноцінної BIM моделі. При цьому немає необхідності в додатковій конвертації і перетворенні файлів - Ви працюєте тільки з форматом DWG і використовуєте звичний інтерфейс і набір інструментів.


Передача модели Shape в BricsCAD BIM


П'ять причин для вибору BricsCAD Shape

1) Використання твердотільного моделювання
Чому так важливо використовувати тверді тіла? По-перше, вони мають високу математичну точність. По-друге, вони можуть значно і багаторазово редагуватися. Ви можете радикально змінити твердотільну модель, і вона коректно сприйме всі ці зміни. Shape надає широкі можливості роботи з твердими тілами вже на етапі розробки концептуального архітектурно-будівельного проекту. І це - абсолютно безкоштовно.


2) Можливість зміни моделі в будь-який час
Shape забезпечує високу гнучкість процесу моделювання. Ви можете в будь-який час змінити будь-який елемент Вашої моделі. Вам необхідно перемістити вікно або видалити двері? Вам потрібно змінити нахил даху або повністю змінити плиту перекриття? Зробити це Вам допоможуть інструменти прямого моделювання, які забезпечують найшвидший шлях для отримання так званої «цифрової скульптури» Вашої моделі.


3) BricsCAD Shape використовує формат DWG
Формат DWG є промисловим стандартом для САПР. Розроблена в Shape концептуальна модель зберігається в форматі DWG. Тому вона може бути передана для подальшої обробки в BricsCAD BIM безпосередньо, без додаткових перетворень. Вам не буде потрібно починати всю роботу з самого початку. Ви без будь-яких складнощів можете використовувати свою концептуальну модель для подальшого створення BIM проекту.


4) Готовність к BIM
Створіть концептуальну модель в BricsCAD Shape і передайте її безпосередньо в BricsCAD BIM. Машинний інтелект виконає автоматичну класифікацію елементів геометрії Вашої моделі і Ви зможете використовувати створену в Shape модель для подальшої розробки BIM моделі і отримання всієї необхідної 2D документації.


5) Shape – це дійсно безкоштовно!
Shape надається всім користувачам абсолютно безкоштовно. При цьому Ви отримуєте доступ до використання цілого набору інструментів професійного моделювання, які відсутні в інших схожих безкоштовних програмах.Почніть працювати з Shape вже зараз!
Завантажте безкоштовну копію BricsCAD Shape! Все найнеобхідніше і нічого зайвого. Просто і доступно. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашими відео-уроками «BricsCAD Shape за 30 хвилин».


Визуализация проекта в BricsCAD Shape