Назад до каталогу

САПР АССОЛЬ

Сумісність: BricsCAD Pro, BricsCAD Platinum
Розробник: Центр АССОЛЬ
Замовити

Програма САПР АССОЛЬ призначена для конструювання моделей одягу.

Основні функції програми

 • 2D/3D моделювання одягу
 • База даних типових фігур і параметричні основи
 • Швидка оцифровка лекал за технологією «Фотодігітайзер»
 • Зв'язок між лекалами і конструкцією
 • Градація лекал методом групування
 • Копіювання набору норм з лекала на лекало, з моделі на модель
 • Автоматичний перерахунок норм при моделюванні лекал
 • Автоматичний розрахунок норм лекал складної нетипової конструкції
 • Автоматичний контроль пов'язаності
 • Автоматична розкладка лекал
 • Складання і розрахунок технологічних послідовностей
 • Автоматичне створення документації
 • Експорт звітів в MS Word, MS Excel та інші формати
img1img2img3img4img5img6img7img8

Про програму

САПР АССОЛЬ - комплексне рішення для моделювання одягу. Програма пропонує широкий набір модулів для технологів і конструкторів одягу, що забезпечує виконання всіх завдань 2D / 3D проектування моделей, розкладки і оцифровки лекал, підбору колірного рішення і інших функцій «швейної» САПР.

В системі АССОЛЬ виділені три рівня модуля конструювання, що враховують ситуацію на підприємстві, специфіку виробництва, кількість і частоту випуску нових моделей, ступінь їх складності, рівень підготовки конструкторів і інноваційну складову підприємства. Купуючи і освоюючи більш простий і недорогий модуль, можна в подальшому з мінімальними фінансовими витратами перейти на більш високий рівень.

Модуль «Доступна параметрика» підходить і для масового виробництва і для індивідуального проектування виробів будь-якої складності.

Модуль "Базове конструювання" оптимальний для підприємств зі стабільним асортиментом. За допомогою базового конструювання підприємство може вирішити завдання введення всієї актуальної бази напрацьованих лекал, створювати моделі на готової базі і виконувати градацію. Базова версія АССОЛЬ дозволяє досить швидко створювати нескладні моделі з нуля. В системі автоматизовано основні конструкторські операції - переклад і оформлення виточок, створення складок, конічний і паралельно-конічне розведення деталей, створення припусків на шви, оформлення різних варіантів кутів лекал, розстановка надсечек і т.д. Необхідні звіти по площах, периметрах, довжинах зрізів, габаритним розмірам лекал і ін. Формуються автоматично. Ці звіти можуть бути експортовані в стандартні формати MS Word, MS Excel і т.д.

Одним натисканням кнопки ви можете виконати компоновку деталей для їх виведення на друк або вирізати пристрій.

Для оцифровки лекал використовується розроблена в «Центрі АССОЛЬ» технологія «Фотодігітайзер».

Модуль "Розширене конструювання" призначений для підприємств з високим ступенем змінюваності моделей і розробкою складних моделей на типову або індивідуальну фігуру. Він включає всі можливості базового конструювання, а також бази даних типових фігур і параметричні базові основи, що забезпечують автоматичну побудову базових моделей на типові та індивідуальні фігури за різними методиками конструювання. Крім того, модуль розширеного конструювання включає великий набір параметричних команд конструктивного моделювання.

Модуль "Градація лекал за нормами" забезпечує класичну градацію лекал за нормами, створення і зберігання в базі даних різних схем градації.

Модуль «АССОЛЬ 3D параметрика» - інноваційний напрямок розробок в області проектування одягу на віртуальних 3D фігурах людей і манекенах. Це програма 3D моделювання, що надає нові можливості для побудови якісного одягу без підгонки, примірки або виготовлення зразка з використанням безконтактного 3D сканування людини. Вона дозволяє будувати одяг в 3D просторі, повністю контролюючи зовнішній вигляд віртуального виробу, посадку на фігурі, ступінь облягання і форму модельних ліній c можливістю їх параметризації і повторного використання на будь-яких фігурах.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD