Назад до каталогу

TransTools для BricsCAD

Сумісність: BricsCAD Pro та вище
Розробник: TransTools
Завантажити: TransTools
Замовити

– це додаток для перекладу креслень за допомогою BricsCAD, що дозволяє вилучати текст у форматі Word або Excel та імпортувати текст назад після перекладу. Додаток належить до комплексу програм для перекладачів TransTools.

Основні можливості

  • Обробка моделі та (або) аркушів поточного креслення, выбранных объектов или нескольких чертежей
  • Вилучення тексту без повторів
  • Створення багатомовних кресленнь за допомогою фильтру за шарами
  • Опція створення таблиц перекладу для конкретної CAT-програми (наприклад, для Trados Studio) для полегшення роботи
img1img2

Про програму

Додаток «TransTools для BricsCAD» входить до складу TransTools – комплекса програм для перекладачів. «TransTools для BricsCAD» містить дві команди (макроса) для перекладу кресленнь з однієї мови на одну або більше мов. Макрос «Extract Translatable Text (Вилучення перекладеного текста)» вилучає весь текст без повторів з моделі/аркуша поточного креслення, обраних об'ектів або декількох креслень та створює таблицю перекладу в форматі Word або Excel.

Макрос «Translate using Translation Table (Переклад за допомогою таблиці перекладу)» імпортує переклад з перекладеної таблиці переклада назад до креслення(ь). Такий підход дозволяє значно збільшити швідкість та однаковість перекладу. Таблиці перекладу, створені в «TransTools для BricsCAD», можно безпосередньо імпортувати в CAT-програми , наприклад Trados Studio або memoQ, або перекладати традиційним способом через Word або Excel. Оба макроса дозволяють задати фильтр за шарами креслення, щоб вилучити текст лише з певних шарів або підставляти його в певні шари, що дозволяє створювати багатомовні креслення.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ