BricsCAD BIM
побудова інформаційної
моделі будівлі
BricsCAD BIM
від ескізу до повноцінної
BIM моделі

Що таке BricsCAD BIM?

BricsCAD BIM - це програмний продукт, призначений для побудови цифрової моделі будівлі BIM, розроблений компанією Bricsys. BIM - це інформаційна модель будівлі, яка включає в себе повний цикл процесів архітектурного-будівельного проектування, управління будівництвом і експлуатацією об'єкта. Цифрова модель містить всі фізичні, функціональні та економічні характеристики будівлі, є прообразом проектованого і цифровим двійником існуючого об'єкта.

BricsCAD BIM - просто і зручно

BIM моделювання будівель і споруд представлено в спеціалізованому продукті BricsCAD BIM, який пропонує інтелектуальне проектування в звичному і комфортного робочому середовища стандартної .dwg платформи і дозволяє використовувати всю потужність технології інформаційного моделювання без придбання додаткового програмного забезпечення.

Розробники продумали кожен крок робочого процесу, щоб зробити його максимально зручним для своїх користувачів - від розробки концептуального ескізу до створення повноцінного BIM проекту. І все це - з використанням інноваційних технологій прямого моделювання та забезпеченням високої точності, доступної при використанні формату .dwg.

Пряме 3D моделювання

Інтуїтивне проектування без обмежень. Ви працюєте як в Sketch-Up але швидше і точніше. Зміна моделі простим перетягуванням. Розрізи і візуалізація для забезпечення кращого уявлення Вашого задуму. Після узгодження Ваша модель може бути передана на наступний етап: немає необхідності починати всю роботу заново в іншій програмі. Ваша модель - 100% .dwg і готова для розробки BIM.

Легкий перехід до BIM моделі

Концептуальна модель перетворюється в повноцінний BIM проект. BricsCAD BIM може автоматично класифікувати всі елементи - стіни, перекриття, колони, вікна, двері та ін. Додавайте до елементів IFC сумісну інформацію і поступово розширюйте набір даних. Створюйте необхідні 2D розрізи і вузли із забезпеченням їх синхронізації з моделлю. Ефективно керуйте базою даних матеріалів і композитів. Все це доступно при використанні BricsCAD BIM.

Интероперабельность

Інтероперабельність

Можливість узгодження BIM моделей з іншими розділами проекту - конструктивними моделями, моделями інженерних систем - через IFC. Узгодження геометрії та отримання всієї необхідної інформації з інтелектуальних BIM об'єктів.

Сотрудничество в облаке

Співпраця в хмарі

Синхронізуйте геометрію і дані на Вашому робочому столі та в хмарі. Керуйте правами доступу інших учасників проекту до всього проекту і до його окремих частин. При цьому Вам завжди буде доступна остання версія проектної документації. Докладні дані та метадані можуть бути переглянуті онлайн в IFC сумісній базі даних або спільно з геометрією - в програмі 3D перегляду. Використовуйте потужні фільтри для пошуку і перегляду необхідних елементів або груп елементів. Погоджуйте Ваші моделі з моделями з інших розділів проекту.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ