Скачати BricsCAD

BricsCAD Lite, Pro, BIM та Mechanical входять до складу єдиного дистрибутива BricsCAD.

BricsCAD
для Windows
BricsCAD
для Linux
BricsCAD
для Mac

Ви можете використовувати BricsCAD без ліцензійного ключа протягом 30 днів випробовування. На цей термін надається версія BricsCAD Ultimate, яка включає в себе всі версії програми: Lite, Pro, BIM та Mechanical. Після придбання програми повторне завантаження і установка BricsCAD не потрібні. Ліцензійний ключ необхідно ввести в меню Довідка/Диспетчер ліцензій.

Вимоги до апаратного забезпечення
  • Процесор Core 2 Duo або вище.
  • ОЗУ 4 Гб і вище.
  • Відеоадаптер з підтримкою DirectX 9, для 3D моделювання - с підтримкою OpenGL.
  • 1 Гб на жорсткому диску.
Вимоги до програмного забезпечення
  • Windows 8, 10 (тільки 64-розрядні версії), Windows Server 2008 R2 і вище (тільки 64-розрядні версії).
  • Linux Ubuntu 18.04 і вище, Fedora, OpenSuse (тільки 64-розрядні версії).
  • Mac OSX 10.13 і вище (тільки 64-розрядні версії).
  • Для використання мережевих ліцензій BricsCAD необхідно встановити менеджер мережевих ліцензій Network License Manager:
    Скачати для Windows / Скачати для Linux.

Попередні версії BricsCAD Ви можете завантажити за посиланням.

BricsCAD Shape

Завантаження BricsCAD Shape виконується з сайту розробника. Додаткові опції завантаження дозволяють вибрати операційну систему або більш ранню версію продукту.

Скачати
Модуль Communicator

Завантаження Communicator виконується з сайту розробника. Додаткові опції завантаження дозволяють вибрати операційну систему або більш ранню версію продукту.

Скачати
Модуль СПДС

Завантаження версії для 32-розрядного BricsCAD або для 64-розрядного BricsCAD.

Скачати х32 Скачати х64

Ми рекомендуємо не користуватися сумнівними джерелами і ресурсами для отримання інсталяційного дистрибутива BricsCAD. Дуже часто такі пошукові запити, як «bricscad скачати безкоштовно російську версію» або «брікскад скачати безкоштовно», призводять користувача на сайти, що поширюють віруси і шкідливі програми, які можуть становити серйозну небезпеку для Вашого комп'ютера. Щоб уникнути цього, досить ввести в рядку пошуку Вашого Інтернет-браузера фразу «bricscad скачати» або «bricscad безкоштовна версія», в переліку запропонованих посилань вибрати посилання на наш сайт www.bricscad-ukraine.com.ua і після переходу на сайт на сторінці завантаження BricsCAD завантажити найсвіжішу повнофункціональну версію програми, яку Ви зможете використовувати абсолютно безкоштовно протягом 30-денного терміну ознайомлення. Після придбання програми досить активувати вже встановлену на Вашому комп'ютері копію BricsCAD без необхідності перезавантаження і установки нового дистрибутива.

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ