BricsCAD Lite
класичний підхід
до 2D креслення
BricsCAD Lite
інноваційні інструменти штучного інтелекту

Що таке BricsCAD Lite?

BricsCAD Lite - це класична універсальна САПР, призначена для розробки і оформлення 2D креслень стандартного формату DWG. З BricsCAD Ви зможете вирішувати будь-які завдання для будь-яких галузей проектування, будівництво, геодезія, картографія, машинобудування або інфраструктурні рішення. На відміну від конурента, BricsCAD Lite включає засоби параметричного креслення і підтримує автоматизацію на LISP. І все це - на найвищому професійному рівні, в рамках звичного інтерфейсу і на будь-якій платформі, включаючи Windows, Mac OS і Linux.

Чому варто вибрати BricsCAD Lite?

Зібрані в BricsCAD переваги дозволяють позиціонувати дану САПР, як універсальний інструмент проектувальника, вирішальний основні завдання проектування в єдиному середовищі без додаткових фінансових і тимчасових витрат. А високий рівень сумісності BricsCAD з іншими DWG САПР дозволяє підприємствам брати участь в розробці найбільших проектів спільно з іншими проектними організаціями без необхідності придбання використовуваного ними ПО.

Преимущества платформа

Переваги платформи

САПР BricsCAD Lite пропонує професіоналам одне з найбільш затребуваних та інтелектуальних рішень для креслення. Адаптивний інтерфейс з елементами машинного навчання дозволяє позбутися від громіздких панелей і меню, пропонуючи користувачеві часто використовувані і актуальні в даних умовах команди. Штучний інтелект візьме на себе всю рутинну роботу, порівняння версій креслення, пошук груп однакових об'єктів, динамічні і параметричні блоки та інструменти оформлення креслень. Система відкрита для сторонніх розробників і випереджає всі інші платформи.

Совместимость с AutoCAD

Повна сумісність

При переході на BricsCAD вам не доведеться міняти існуючі принтери, шаблони, блоки або компонування підшивок - BricsCAD забезпечує 100% сумісність. У BricsCAD і AutoCAD® використовуються однакові імена команд, псевдоніми і системні переменние®. В якості основного формату в BricsCAD використовується формат DWG, що забезпечує максимальну сумісність з іншими САПР у всіх сферах проектування.

Высокопроизводительная графическая подсистема

Високопродуктивна графічна підсистема

У кожній новій версії BricsCAD ми прагнемо поліпшити продуктивність відображення. Насолоджуйтесь плавними операціями масштабування і панорамування на кресленнях, що містять сотні тисяч об'єктів. BricsCAD використовує графічну систему Redway3D для забезпечення високої продуктивності відображення 2D графіки на всіх доступних платформах, включаючи Windows, Mac OS і Linux.

Сотрудничество в облаке

Сумістна робота

Вбудована в BricsCAD панель підключення до Bricsys 24/7 забезпечує прямий доступ до нашого хмарного сервісу для зберігання файлів і організації спільної роботи. Завантаження, перегляд і редагування креслень безпосередньо в BricsCAD зі збереженням повної історії роботи з DWG і XREF, миттєвий доступ до документації та роботу з самою останньою версією файлів проекту.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ