BricsCAD Lite
класичний підхід
до 2D креслення
BricsCAD Lite
інноваційні інструменти штучного інтелекту

Возможности BricsCAD Lite

Манипулятор BricsCAD

Маніпулятор

Маніпулятор - це універсальний інструмент, який дозволяє переміщати, обертати, масштабувати і відображати вибрані об'єкти. Якщо ви утримуєте клавішу Ctrl при запуску дії, маніпулятор збереже вихідні об'єкти, автоматично створивши їх копії. Маніпулятор може працювати з одним або декількома об'єктами одночасно.

Параметрические блоки BricsCAD

Параметричні блоки: динамічний підхід до створення 2D блоку

Параметричні блоки автоматизують повторювані завдання, дозволяючи користувачам створювати один блок замість безлічі схожих, окремих визначень блоків. Ви можете створювати як 2D, так і 3D визначення блоків, використовуючи один і той же набір інструментів і операцій.

Квадро-меню BricsCAD

Квадро-меню: інформація про об'єкти і необхідні інструменти поруч з курсором

Унікальне квадро-меню курсору BricsCAD - це контекстно-залежна палітра команд, яка прогнозує ваші дії і забезпечує швидкий доступ до команди, яка вам, швидше за все, знадобиться для виконання наступної операції. В основі роботи квадро-меню лежить використання штучного інтелекту, який пропонує команду в залежності від ваших поточних дій в BricsCAD.

Преобразование повторяющейся геометрии в блоки в BricsCAD

Перетворення повторюється геометрії в блоки

Команда BLOCKIFY автоматично створює визначення блоку і замінює всі однакові набори об'єктів екземплярами цього блоку в усьому кресленні. Ви можете зменшити розмір файлу DWG до 90%, використовуючи команду BLOCKIFY для пошуку повторюваної геометрії та її перетворення в екземпляри блоків.

Автоматически выравнивание объектов в BricsCAD

Автоматичне вирівнювання об'єктів

Команда CopyGuided автоматично вирівнює скопійовані об'єкти за відповідною геометрії, використовуючи автоматично створювані напрямні криві. Ви можете явно вибрати об'єкти для використання в якості направляючих кривих або дозволити BricsCAD визначати їх на основі вибраних вами елементів креслення.

Адаптивная шаговая привязка в BricsCAD

Адаптивна крокова прив'язка

Динамічна допоміжна сітка BricsCAD змінюється в залежності від рівня масштабування. Адаптивність допоміжної сітки дозволяє створювати, редагувати і переміщати об'єкти з використанням точних значень відстаней без необхідності їх введення з клавіатури. Розмір кроку прив'язки до сітки адаптується до поточного масштабу екрану.

Панель Структура в BricsCAD

Панель Структура

Панель Структура дає вам загальне уявлення про об'єкти креслення. Ви можете вибирати об'єкти за їх категорії та виконувати над ними необхідні дії. Ви можете відображати або приховувати об'єкти, ізолювати їх або виконувати масштабування по вибраних об'єктів.

Наименьшее расстояние в BricsCAD

Найменша відстань

Перегляньте відстань між будь-якими двома об'єктами і перемістіть другий, просто ввівши нове значення відстані. Це відбувається без необхідності запуску команди. Крім того, вирівняні найближчі відстані по осях X, Y і Z WCS відображаються при подвійному натисканні по елементу на кресленні.

Динамическая система координат в BricsCAD

Динамічна система координат

При включенні режиму динамічної ПСК система координат автоматично вирівнюється по об'єкту, що знаходиться під курсором. Натиснувши клавішу Shift, ви можете заблокувати або розблокувати ПСК, що дозволяє почати малювання за межами обраного об'єкта або межі. Збільшення продуктивності 2D креслення шляхом автоматичного вирівнювання ПСК за обраними 2D і 3D об'єктами.

Подосновы PDF и BigTIFF в BricsCAD

Підоснови PDF та BigTIFF

Ми використовуємо постійний кеш зображень з декількома дозволами для відображення підкладок PDF, що дозволяє виконувати надшвидкі операції масштабування і панорамування. А растровий движок BricsCAD забезпечує відмінну продуктивність панорамування і масштабування навіть з величезними 64-бітними файлами BigTIFF.

Проводник по чертежам в BricsCAD

Провідник по кресленнях

Провідник по кресленнях BricsCAD об'єднує в одному вікні безліч елементів управління, для яких в інших САПР використовуються окремі вікна. Проста навігація, зручний пошук. Тут зібрані шари, типи лінії, стилі розмірів, тексту і таблиць, зовнішні посилання і підоснови, блоки і системи координат.

Приложения LISP к BricsCAD

Програми LISP

Ви можете запускати LISP додатки, розроблені в AutoCAD® та інших САПР і створювати свої власні додатки в середовищі BricsCAD LISP Advanced Development Environment (BLADE). BricsCAD заснований на OpenLISP з сучасними алгоритмами управління пам'яттю і високою продуктивністю. LISP програми - це найпростіший спосіб автоматизації управління шарами, зміни властивостей об'єктів, автоматизації креслення, роботи з зовнішніми посиланнями, стандартизації процесу друку і публікації і т.д. Цей код не залежить від платформи. Ви можете запускати його в BricsCAD так само, як в інший САПР.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD