BricsCAD Pro
єдина платформа для 2D креслення
та 3D моделювання
BricsCAD Pro
інноваційні інструменти штучного інтелекту
BricsCAD Pro
ідеальна платформа для вертикальних рішень

Що таке BricsCAD Pro?

BricsCAD Pro - наймасовіший і універсальний продукт в нашій лінійці. Відточені десятиліттями інструменти 2D креслення ідеально поєднуються з інноваційними технологіями варіаційного прямого 3D моделювання і повнофункціональним API для взаємодії зі сторонніми додатками. BricsCAD Pro може використовуватися як універсальна 2D / 3D DWG САПР, так і як платформа для сотень плагінів і вертикальних додатків, які стирають кордони можливостей комплексу. Активно зростаючі можливості 3D моделювання роблять BricsCAD Pro найфункціональнішою 3D системою в світі DWG і значно перевершують можливості AutoCAD і його клонів. Більш того, на платформах Linux і Mac BricsCAD Pro не має навіть віддалених аналогів.

Чому варто вибрати BricsCAD Pro?

Зібрані в BricsCAD переваги дозволяють позиціонувати дану САПР, як універсальний інструмент проектувальника, вирішальний основні завдання проектування в єдиному середовищі без додаткових фінансових і тимчасових витрат. А високий рівень сумісності BricsCAD з іншими DWG САПР дозволяє підприємствам брати участь в розробці найбільших проектів спільно з іншими проектними організаціями без необхідності придбання використовуваного ними ПО.

Преимущества платформы BricsCAD

Переваги платформи

САПР BricsCAD Pro пропонує професіоналам одне з найбільш затребуваних і інтелектуальних рішень для креслення. Адаптивний інтерфейс з елементами машинного навчання дозволяє позбутися від громіздких панелей і меню, пропонуючи користувачеві часто використовувані і актуальні в даних умовах команди. Штучний інтелект візьме на себе всю рутинну роботу, порівняння версій креслення, пошук груп однакових об'єктів, динамічні і параметричні блоки і інструменти оформлення креслень. Система відкрита для сторонніх розробників і випереджає всі інші платформи.

Совместимость с AutoCAD

Повна сумісність

При переході на BricsCAD вам не доведеться міняти існуючі принтери, шаблони, блоки або компонування підшивок - BricsCAD забезпечує 100% сумісність. У BricsCAD і AutoCAD® використовуються однакові імена команд, псевдоніми і системні переменние®. В якості основного формату в BricsCAD використовується формат DWG, що забезпечує максимальну сумісність з іншими САПР у всіх сферах проектування.

Высокопроизводительная графическая подсистема

Високопродуктивна графічна підсистема

У кожній новій версії BricsCAD ми прагнемо поліпшити продуктивність відображення. Насолоджуйтесь плавними операціями масштабування і панорамування на кресленнях, що містять сотні тисяч об'єктів. BricsCAD використовує графічну систему Redway3D для забезпечення високої продуктивності відображення 2D графіки на всіх доступних платформах, включаючи Windows, Mac OS і Linux.

Сотрудничество в облаке

Сумісна робота

Вбудована в BricsCAD панель підключення до Bricsys 24/7 забезпечує прямий доступ до нашого хмарного сервісу для зберігання файлів і організації спільної роботи. Завантаження, перегляд і редагування креслень безпосередньо в BricsCAD зі збереженням повної історії роботи з DWG і XREF, миттєвий доступ до документації та роботу з самою останньою версією файлів проекту.

API в BricsCAD

API на всі випадки життя

API BricsCAD Runtime eXtension (BRX) дозволяє розробникам додатків створювати спеціалізовані інструменти, підтримувані платформою BricsCAD. Ми пропонуємо більше 400 сторонніх додатків в магазині додатків Bricsys, щоб допомогти користувачам виконувати свою роботу швидше і точніше.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ