Bricsys 24/7
хмарний сервіс
для колективної роботи
Bricsys 24/7
спробуйте протягом
30 днів безкоштовно
24/7

Що таке Bricsys 24/7?

Bricsys 24/7 - це хмарний сервіс для забезпечення колективної роботи над проектом, розроблений компанією Bricsys. Хмарне рішення було розроблено для забезпечення спільної роботи архітекторів, інженерів і будівельників. Інструменти спільної роботи і управління проектами, що застосовуються в Bricsys 24/7, пройшли обкатку в реальних умовах і використовуються вже більше десяти років.

Доступність в будь-якій точці світу

Основне завдання сервісу Bricsys 24/7 - надати безвідмовну хмарну платформу зберігання, управління та обміну інформацією, доступну в будь-який час і з будь-якої точки земної кулі. Використовуючи браузер, ви можете надати доступ до потрібних файлів будь-якому учаснику проекту, визначаючи при цьому необхідні права доступу.

Bricsys 24/7 може відображати вміст більше 70 типів файлів, включаючи 2D і 3D моделі CAD, без використання додаткових програм перегляду. У вашому розпорядженні вбудований поштовий клієнт, календарі та адресні книги. Ці функції дають вашій команді єдину платформу для взаємодії з проектами.

Управление документами

Управління документами

При уявній простоті Bricsys 24/7 забезпечує високий рівень безпеки при зберіганні та управлінні документами. Використовуючи персональні реквізити доступу, Ви можете працювати з Вашими документами з будь-якої точки земної кулі, що має підключення до мережі Internet. Володіючи привілеями адміністратора Ви можете надати необхідний рівень доступу до документів всім учасникам проекту, будь то перегляд, анотування або редагування. Хмарна реалізація сервісу і вбудовані засоби перегляду гарантують роботу на будь-якому пристрої, що має web-браузер. Працюйте над проектом всією командою. Доступно. Чи безпечно. 24 години в день. 7 днів на тиждень.

Диспетчер модели

Диспетчер моделі

Bricsys 24/7 дозволяє отримати доступ до Вашої BIM моделі всім учасникам BIM-процесу - архітекторам, інженерам, будівельникам, замовнику. Вони можуть (якщо, звичайно, Ви дозволите) виконувати перегляд моделі, коментувати ті чи інші аспекти, створювати інтерактивні розрізи моделі безпосередньо в хмарі. Вбудована підтримка зовнішніх dwg-посилань дозволяє створювати комплексні проекти, об'єднуючи в собі значну кількість об'єктів.

Пользователи и роли

Необмежена кількість користувачів та ролей

24/7 дозволяє організувати спільну роботу необмеженого числа користувачів. Адміністратори проекту можуть встановлювати права користувачів шляхом створення ролей, які дозволяють значно спростити процес управління дозволами. Підтримка зовнішніх посилань дозволяє надавати доступ лише до тих даних, які знаходяться в зоні компетенції того чи іншого користувача або групи користувачів.

Автоматизация задач

Автоматизація повторюваних задач

Створюйте свої власні віджети для автоматизації виконання щоденних завдань. Вбудований редактор робочих процесів дозволяє навіть недосвідченому користувачу наочно та інтуїтивно зрозуміло розробити алгоритми розв'язання типових задач та процесів і відслідковувати їх виконання. Це зовсім не складно, якщо Ви використовуєте графічний редактор робочих процесів 24/7.

Спільна робота в Bricsys 24/7

Створіть свій 30-денний ознайомчий проект
Створити Створити проект

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ