BricsCAD Mechanical
машинобудівне проектування
BricsCAD Mechanical
проектування виробів
з листового металу

Що таке BricsCAD Mechanical?

BricsCAD Mechanical - це продукт, призначений для автоматизації конструкторської та технологічної підготовки виробництва для всіх сфер машинобудування, розроблений компанією Bricsys. BricsCAD Mechanical заснований на технології прямого варіаційного моделювання і дозволяє моделювати параметричні деталі і компоненти складної форми, формувати збірки довільного ступеня вкладеності, конструювати вироби з листового металу, генерувати складальні креслення і розгортки і виконувати їх експорт в CAM системи. Завдяки технології прямого моделювання не має значення, створювалася чи модель спочатку в BricsCAD або імпортована з іншої MCAD системи.

Робота без обмежень

BricsCAD Mechanical – це комплексний інструмент для машинобудівного проектування зі звичним і зручним інтерфейсом на основі формату dwg. Він надає воістину безмежні можливості, використовуючи технологію прямого 3D моделювання. Ви можете створювати деталі з листового металу з нуля або на основі існуючих твердих тіл, розробляти власні компоненти або використовувати бібліотеку з десятками тисяч стандартних виробів. BricsCAD Mechanical забезпечує високу інтероперабельність. Модуль Communicator дозволяє виконати імпорт даних CAD і PMI з усіх основних машинобудівних САПР і продовжити роботу з ними в BricsCAD.

3D моделирование

Пряме 3D моделювання

Технологія прямого 3D моделювання забезпечує максимальну гнучкість на всіх етапах - від створення і редагування моделі до отримання її креслень. Ця інтелектуальна система позбавить проектувальника від багатьох концептуальних помилок інших MCAD систем, заснованих на дереві історії побудови. Щоб виправити помилку, Вам не доведеться починати всю роботу з самого початку. На будь-якому етапі редагування Ви взаємодієте лише з безпосередньо залученої частиною моделі - одною чи кількома гранями, ребрами, тілами. Копіювання, переміщення і поворот граней, деформація ребер, видалення елементів тіл - операції, неможливі в важких системах, але легко реалізовані в BricsCAD.

3D моделирование

Параметричні збірки

Вам знайоме поняття блоку? Ми розширили межі, забезпечивши 3D тіла потужними можливостями параметризації, додали підтримку фізичних властивостей і навчилися розпізнавати концепцію виробів. Параметричні компоненти можуть бути об'єднані в збірки з сотнями і тисячами елементів. Динамічне управління параметрами в реальному часі дозволяє оживити збірку і провести її кінематичний аналіз. BricsCAD Mechanical може самостійно виконати розбирання вашого виробу, перевірити його на збирання і записати ролик, що наочно демонструє процес складання. Якщо ж на виробництво по-старому передаються паперові креслення, BricsCAD Mechanical сформує складальне креслення і специфікацію.

Вироби з листового металу

BricsCAD Mechanical гарантує максимальну гнучкість в розробці і редагуванні моделі, комбінуючи свободу прямого моделювання і потужність поелементного підходу до проектування. Виріб можна виростити класичним способом від базового листа, або створити на основі оболонки, отриманої з твердого тіла. Незалежно від походження моделі, будь вона імпортована або спочатку створена в BricsCAD, Вам ніколи не доведеться двічі виконувати свою роботу. У будь-який момент Ви можете замінити гиб стиком або стик гибом, змінити характеристики елемента, розділити одну деталь на кілька або об'єднати декілька деталей в одну, оптимізувати розгортку, виконати розгортку деталі одним натисканням кнопки. Ви можете експортувати результат в dwg- або dxf-файл і разом з анотаціями передати на виробництво в форматі, підтримуваному CAM-системою.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ