BricsCAD Shape
безкоштовна програма для
концептуального моделювання
BricsCAD Shape
легкий шлях від ескізу
до Вашої BIM моделі
BricsCAD Shape
освоєння за 30 хвилин

Що таке BricsCAD Shape?

BricsCAD Shape - це безкоштовна програма для концептуального моделювання, розроблена компанією Bricsys. Програма призначена для оптимізації роботи інженерів і архітекторів на етапі ескізного 3D проектування. BricsCAD Shape - найшвидший шлях для додання реальних форм Вашим ідеям і створення презентаційної моделі майбутнього проекту.

Створення презентацій проектів

Програма містить бібліотеки матеріалів, текстур і готових 3D компонентів (меблі, люди, елементи ландшафту, транспорт). Крім того, Ви можете використовувати вбудовану колекцію дверей і вікон або створювати свої власні варіанти цих об'єктів.

Багатофункціональний інструмент "Форма" може бути використаний для створення стін, перекриттів і багатьох інших елементів будівлі. Можливості прямого моделювання дозволяють застосовувати до створюваних елементів операції переміщення, з'єднання, видавлювання і витягування.

САПР простой интерфейс

Простота інтерфейсу користувача

Освоєння BricsCAD Shape за 30 хвилин

Незважаючи на зовнішню простоту, Shape використовує програмне ядро BricsCAD і дозволяє вже з самого початку роботи над проектом забезпечити високу точність побудов. Створювані в Shape твердотільні моделі зберігаються в форматі DWG.

От єскиза к BIM модели

Від ескізу - до BIM моделі

Створена в BricsCAD Shape модель може бути відкрита безпосередньо в BricsCAD BIM з виконанням автоматичної класифікації елементів будівлі та використана для подальшого редагування та отримання повноцінної BIM моделі. При цьому немає необхідності в додатковій конвертації і перетворенні файлів - Ви працюєте тільки з форматом DWG і використовуєте звичний інтерфейс і набір інструментів.

Скачайте безкоштовно BricsCAD Shape
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ