Назад до каталогу

3D-Constructor

Сумісність: BricsCAD Pro, BricsCAD Platinum
Підтримка ОС: Windows® 7,8,8.1,10
Розробник: Елекран Софт
Замовити

Програма 3D-Constructor призначене для проектування корпусних меблів.

Основні функції програми

  • Створення параметричних моделей корпусних меблів будь-якої складності
  • Розстановка кріплення і фурнітури
  • Автоматичне створення креслень і специфікацій
  • Розрахунок вартості виробу
  • Підготовка керуючих програм для верстатів з ЧПУ
  • Розстановка меблів в приміщенні
  • Фотореалістічная візуалізація
img1img2img3img4img5img6img7img8

Про програму

Застосунок 3D-Constructor дозволяє створювати параметричні моделі корпусних меблів будь-якої складності. На підставі розробленої моделі ви зможете сформувати креслення і специфікації, розрахувати вартість, виконати візуалізацію, підготувати керуючі програми для верстатів з ЧПУ, обмінятися даними з зовнішніми застосунками.

Програма дозволяє конструювати вироби на основі листових матеріалів (ДСП, ДВП, скло), гнутого листа, деталей з профільними крайками (постформінг, софтформінг) і профільних погонажних деталей різного перетину.

Проект виробу складається зі збірок, які можуть включати в себе як окремі деталі, так і інші збірки. Збірки не обмежені ні кількістю деталей, ні структурою їх організації. Кожна деталь та збирання можуть мати набір змінних параметрів, які використовуються при завданні розмірів об'єктів, завдяки чому, можна отримати сімейство моделей меблів на основі одного прототипу.

Допоміжне побудова дозволяє створити довільний параметричний контур деталі, добудувати вже існуючу деталь, задати параметричний шлях профілю або гнутого листа, прийняти і параметризованих примітиви BricsCAD. Спеціалізована група команд дозволяє оформити стики листових деталей, в тому числі і не лежать в площинах.

Ви зможете проектувати фасади, що складаються з декількох листових матеріалів, профілів, гнутого листа. В креслення і звітні документи виводиться інформація по кожній зі складових.

До складу програми входить модуль приміщення, який дозволяє створити приміщення, розставити в ньому спроектовану меблі і виконати фотореалістичну візуалізацію з урахуванням встановлених джерел світла.

На основі створеного проекту генеруються керуючі програми для верстатів з ЧПУ відомих виробників деревообробного обладнання. Програма передбачає попередній поворот кожної деталі щодо бази верстата, можливість завдання технологічних припусків для заготовки, настройку формату виведення під різні вимоги керуючих стійок.

Програма автоматично генерує креслення створених в ній деталей і складальні креслення, які підтримують зворотну асоціативний зв'язок з вихідною 3D моделлю. Модуль специфицирования автоматично калькулює з урахуванням вартості матеріалів і комплектуючих, коефіцієнтів перевитрати матеріалів і кріплення, вартості технологічних операцій і інших параметрів. Формат звітних документів самостійно налаштовується користувачем за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD