Назад до каталогу

WS LANDCAD

Сумісність: BricsCAD Pro, BricsCAD Platinum
Розробник: Widemann Systeme GmbH
Замовити

WS LANDCAD - провідний німецький продукт на ринку САПР додатків, розроблений спеціально для вирішення завдань містобудування, планування, ландшафтної архітектури, озеленення та благоустрою. Російська версія WS LANDCAD складається з 9 модулів, призначених для різних областей проектування.

Основні функції програми

 • Бібліотеки 3D об'єктів, ліній, символів, штриховок
 • Створення власних бібліотек 2D і 3D елементів
 • Розрахунок затіненості території
 • Обробка геодезичних даних
 • Побудова і оформлення топознімання
 • Обробка даних лазерного сканування
 • Проектування транспортного руху і автостоянок
 • Побудова коробових кривих і кільцевих перетинів
 • Розробка схеми посадки рослин по шаблонах
 • Створення користувальницької схеми посадки рослин
 • Перевірка плану посадки рослин
 • Автоматичне формування легенди
 • Складання, обробка та аналіз цифрової моделі місцевості
 • Проектування вертикального планування і водовідведення
 • Створення і оформлення генеральних планів та планування
 • Розробка правил землекористування і забудови
 • Додаткові інструменти для роботи з кресленнями
img1img2img3img4img5img6img7img8

Про програму

Програма WS LANDCAD складається з 9 модулів, кожен з яких призначений для вирішення певних завдань в сфері містобудування, планування, ландшафтної архітектури, озеленення та благоустрою.

Модуль "Проект" має функції експорту та імпорту для роботи над кресленнями і зображеннями за допомогою Adobe Photoshop і SketchUp, містить бібліотеки 3D об'єктів, ліній, символів і штриховок, а також надає можливості для створення користувацьких бібліотек 2D і 3D елементів.

Модуль "Геодезія" містить широкий набір функцій для обробки геодезичних даних, побудови та оформлення топознімання.

Модуль "OPALS" застосовується для швидкої обробки та скорочення великого обсягу даних лазерного сканування за заданими критеріями.

Модуль "Транспортний рух" складається з безлічі функцій для проектування транспортного руху, автостоянок і зупинок транспорту з урахуванням полів видимості, побудовою коробових кривих і кільцевих перетинів і т.д.

Модуль "План благоустрою території" призначений для проектування озеленення території. Він включає велику бібліотеку 2D і 3D елементів і два каталоги рослин. Модуль надає широкий вибір різних схем посадки рослин з автоматичним виведенням легенди (експлікації), перевіркою плану посадки, розрахунком затінення і можливістю створення своїх схем і легенд.

Модуль "Цифрова модель місцевості" призначений для складання, обробки і аналізу цифрових моделей місцевості.

Модуль "3Drain" включає інструменти для проектування вертикального планування і водовідведення території.

Модуль "PlanZV" використовується для створення та оформлення генеральних планів, проектів планувань територій, правил землекористування і забудови та інших планів територій. Включає в себе кілька готових бібліотек умовних позначень, а також можливість швидко створювати свої умовні позначення з прив'язкою атрибутів до елементів. Модуль також забезпечує автоматичне формування легенди (експлікації), підрахунок площ, балансу і ступеня використання територій.

Модуль "Landcad" розширює функціональні можливості базової графічної платформи в області малювання і оформлення проектної документації. Застосування цього модуля спрощує роботу з шарами, растрами і різними елементами оформлення (лінії, символи, штрихування).

Програма була розроблена за активної участі містобудівників, інститутів планування, ландшафтних архітекторів і географів. Всі модулі програми постійно оновлюються і доповнюються.

WS LANDCAD істотно розширює і доповнює вибір інструментів для вирішення завдань з проектування. Головна перевага використання WS LANDCAD - універсальність модулів, які дозволяють швидко і точно спроектувати, розрахувати і графічно оформити план території, починаючи з обробки вихідних геодезичних даних до завершеного ескізу проекту.

WS LANDCAD забезпечує зручне і якісне редагування і супровід планів територій різного рівня, що допомагає швидко оновлювати дані і відображати реальну ситуацію.

WS LANDCAD користується великою популярністю як у Німеччині (більше 2000 клієнтів), так і в усьому світі. Клієнтська база включає в себе як невеликі проектні організації, так і великі інжинірингові компанії та державні установи.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD