Впровадження
комплекс заходів щодо підвищення ефективності САПР-інфраструктури

Впроваджуйте BricsCAD в свій робочий процес правильно!

Універсальні системи проектування розраховані на широке коло користувачів. Це означає, що їх інструментарій максимально універсальний. Але ж будь-який універсальний інструмент - це компроміс, чи не так? Робота буде набагато ефективнішою, якщо доповнити універсальну САПР спеціалізованими інструментами, розробити комплекс стандартів і рекомендацій, створити заготовки і бібліотеки типових об'єктів, щоб виключити буденні та повторювані завдання.

Аудит инфраструктуры

Аудит інфраструктури

В рамках даного етапу наші фахівці, покладаючись на багатий досвід, проведуть дослідження і вироблять рекомендації з організації виробництва, вибору програмного забезпечення для вирішення специфічних завдань, організації IT-інфраструктури.

Вводный курс для пользователей

Вступний курс для користувачів

Людина, як і будь-який живий організм, прагне до мінімальних витрат енергії. Більшість користувачів негативно ставляться до будь-яких змін звичних процесів, в тому числі - і до переходу на нове програмне забезпечення. В рамках вступного курсу наші викладачі допоможуть подолати цей психологічний бар'єр і продемонструють прийоми ефективної роботи і нетрадиційні підходи до вирішення рутинних завдань.

Разработка стандартов и шаблонов

Розробка стандартів і шаблонів

Погодьтеся, що документація повинна бути не тільки правильною і актуальною, а й красиво оформленою. Ми допоможемо розробити комплекс стандартів підприємства, що стосуються оформлення документації, використовуваних форматів, шрифтів, елементів оформлення. Важливою буде стандартизація зберігання документації, управління версіями, внесенням змін - навіть якщо на підприємстві не використовується спеціалізована система документообігу.

Скачайте безкоштовно 30-денну ознайомчу версію BricsCAD V22
для Windows, Mac, Linux
Скачати Скачати BricsCAD

Спецумови BricsCAD для України!

ДОКЛАДНІШЕ